Péče o výrobky Kauffmann

O produkty Kauffmann nemusíte příliš pečovat, jejich údržba je velmi jednoduchá, a když se jim budete alespoň trošku věnovat a budete dodržovat pár našich tipů, oni Vám to vrátí svojí dlouhou životnosti.

1. Protřepání

Každé ráno protřepejte peřiny a polštáře, aby se peří provzdušnilo a zbavilo se zbytkové vlhkosti z noci.

2. Větrání

Pro dlouhou životnost našich výrobků je ideální pravidelné větrání. Výrobky by se neměli vystavovat přímému slunci a vlhkosti.

3. Kartáčování

Sypkovina výrobků je tak hustě a hladce tkaná, že se na ní prach neudrží. Proto je postačující, když přikrývku čas od času překartáčujete jemným kartáčem.

4. Neklepte nebo nepoužívejte vysavač

Prosím, naše produkty z prachového peří neklepejte a nepoužívejte na ně vysavač. Mohlo by to vést k poškození jemných pórů sypkoviny a prachové peří by proniklo ven. Tímto by peřina nebo polštář ztratili svou dlouhověkost.

5. Praní

Všechny výrobky z prachového peří lze prát v pračce až na 60 ° s použitím běžného prášku na vlnu. Po praní je potřeba polštáře i přikrývky vysušit na nejnižší program v sušičce.

Peřiny i polštáře doporučujeme důkladně vyčistit odbornou firmou dle potřeby min. však jednou za 5 let.

Aktuality

Cestovní příkrývky

Ať už jde o letadlo, výlet, nebo pohovku, cestovní deka vás připraví na všechny eventuality. Inovativní cestovní deka vyrobena z módních vnějších materiálů v kombinaci s husím peřím Vám zaručuje příjemný pocit, ať jste kdekoliv. Tuto cestovní deku užívají francouzské aerolinky.

/ ARCHIV AKTUALIT /